Urodzinowe baloniki z nadrukiem

Baloniki z nadrukiem
Baloniki z nadrukiem
Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Wiedz, że na ten wyjątkowy dzień maluch czeka z niecierpliwością. Oprócz prezentu warto sprawić dziecku jeszcze jedną niespodziankę. Może nią być potajemnie zorganizowane przyjęcie urodzinowe, na które zaprosisz rodzinę, rodziców chrzestnych pociechy, a także kolegów i koleżanki dziecka z placu zabaw lub ze szkoły. Wspólne świętowanie na pewno pozostanie na długo w pamięci Twojego maluszka. Postaraj się, żeby nikt z bliskich osób nie zdradził mu tajemnicy! Warto zrobić dziecku niespodziankę i zobaczyć, jak cieszy się z wizyty rodziny i kolegów.

Jak zorganizować przyjęcie urodzinowe?

Zacznij od sporządzenia listy gości. Jeśli decydujesz się na skromniejszą imprezę, zaproś osoby, które posiadają dzieci w podobnym to Twojej pociechy wieku. Będą miały wspólne tematy do rozmów oraz pomysły na zabawę. Następnym punktem w przygotowaniach do przyjęcia jest kupno gadżetów urodzinowych, jak czapeczki, serpentyny, trąbki oraz baloniki z nadrukiem i gwizdki. Twoje dziecko będzie zachwycone!

Menu

Pamiętaj, że na przyjęciu będą obecne dzieci, które często są wybredne. Upiecz lub kup tort, babeczki z posypką, ciasteczka. Przygotuj małe kanapeczki, mogą być w kształcie łódek lub śmiesznych twarzy. Taka przekąska na pewno zadowoli najmłodszych gości na przyjęciu. Dla opiekunów przygotuj sałatkę i zimne przekąski. Warto podkreślić święto dziecka poprzez umieszczenie na torcie i ciasteczkach jego imienia. Możesz także kupić na allegro specjalne baloniki z nadrukiem w postaci napisu „Sto lat” lub po prostu liczby urodzin pociechy.

Ostatnie poprawki

Ułóż na stole ozdobne serwetki, słomki, plastikowe kubeczki i talerzyki z nadrukiem ulubionej postaci z bajek Twojego dziecka. W pokoju lub ogrodzie zawieś serpentynę oraz Baloniki z nadrukiem samochodzików, misia, lalek – wybór należy do Ciebie. Sam najlepiej znasz swoje dziecko i wiesz, co lubi. Pamiętaj o musującym napoju dla dzieci, które lubią naśladować zachowanie dorosłych i na pewno będą chciały wznieść toast na cześć solenizanta lub solenizantki.