Baloniki z nadrukiem – reklama sklepu z zabawkami

baloniki z nadrukiem
baloniki z nadrukiem

Baloniki z nadrukiem, które będą formą reklamy danego sklepu z zabawkami, przyciągną do placówki nowych, nawet najmłodszych klientów. Wszystkie dzieci kochają zabawki, a okolicznościowe otrzymane balony na pewno pobudzą ich wyobraźnię oraz apetyt na więcej gadżetów. Wykonanie tej formy reklamy nie jest zbyt wielką różnicą w kosztach co do małych, rozdawanych ulotek. Co więcej, ta reklama dotrze bezpośrednio do dzieciaków, które bądź co bądź, nie od razu umieją czytać i wnioskować z kartki papieru. Dzieci będą zadowolone, a kasy sklepowe i utargi godne niejednego uśmiechu ich właścicieli.

Same baloniki z nadrukiem nie gwarantują jeszcze natychmiastowego wzrostu sprzedaży. Ważne, aby oprócz rozdania podobnych upominków pomyśleć i przygotować okazje, promocje i inne gratisy. Każdy pomysł uwzględniający obdarowanie klienta zniżką czy prezentem zwiększy szansę sklepu na zaistnienie na rynku. Taką zniżką może być 20% rabatu na zakupy po przekroczeniu danej kwoty, albo 20% rabatu, gdy rodzic kupuje z zabawki z dzieckiem poniżej czwartego roku życia. Aby baloniki podobały się dzieciom, można nadrukować na nich oprócz loga firmy np. postać z popularnej w danej chwili kreskówki.

baloniki z nadrukiem w wersji wypełnionej powietrzem rozdawać można na ulicach, w parkach, pod przedszkolami czy przy okazji imprez masowych, jak festyny, potańcówki oraz ogniska. Kolejną okazją do agitacji może być dzień dziecka, mikołajki i wszystkie pozostałe święta, które dzieciakom kojarzą się z otrzymywaniem prezentu. Balon od Państwa będzie w ich oczach stał na równi z prezentem od Św. Mikołaja. O ile nie wyżej, w końcu balonik był zupełnie niespodziewany. Tym sposobem, gdy dzieci dowiedzą się, że nadruk przedstawia zabawki symbolizujące placówkę wypełnioną podobnymi gadżetami, na pewno namówią rodziców, aby to radosne i kolorowe miejsce koniecznie odwiedzić.

Wyroby, które nie zostaną przez Państwa napompowane mogą być dołączane do zakupów w formie gratisu. Dzieci, po wypełnieniu balonu powietrzem w domu, zobaczą logo Państwa sklepu i będą długo pamiętały, do którego miejsca w mieście opłaca się powracać.