Baloniki reklamowe w formie sterowców

Baloniki reklamowe
Baloniki reklamowe

Balony to niezwykle uniwersalny nośnik reklamy, która sprawdzi się w przypadku niemalże każdej firmy, bez względu na jej wielkość oraz zakres działania. Tego typu produkty zastosować można na różnego rodzaju wydarzeniach branżowych takich, jak targi czy konferencje. Doskonale sprawdzą się one również w czasie eventów plenerowych – koncertów, festynów lub pikników. Baloniki różnić mogą się od siebie między innymi wielkością, kolorem oraz kształtem. Ciekawą alternatywą dla ich klasycznej wersji są sterowce reklamowe wypełnione helem. Co to za produkty?Baloniki reklamowe w formie sterowców coraz częściej spotkać można na rozmaitych eventach branżowych. Trudno się temu dziwić – tego typu gadżety mają całe mnóstwo zalety. Zalicza się do nich między innymi efektowny wygląd, duży zasięg, a taże dużą dowolność jeśli chodzi o kolorystykę oraz rodzaj nadruku. Takie produkty świetnie sprawdzają się w roli elementu identyfikacji wizualnej oraz wskazówki ułatwiającej dotarcie do stoiska danego przedsiębiorstwa.

Baloniki reklamowe pod postacią sterowców dostępne są w wielu różnych wersjach. Do wyboru są między innymi modele stacjonarne, które po napełnieniu pochodzącym z butli helem unoszą się wraz z zamocowaną liną i zostają zakotwiczone w określonym miejscu. Drugim rodzajem są sterowce mobilne, zdalnie sterowane. Na rynku spotkać można się z produktami tego typu przeznaczonymi do użytku na świeżym powietrzu lub w pomieszczeniach zamkniętych.

Baloniki reklamowe w kształcie sterowców różnić mogą się od siebie także ilością powłok, których może być jedna lub dwie. W zależności od wykorzystanego materiału, zmianie ulega wytrzymałość oraz nośność sterowca, a także zapotrzebowanie na dopełnianie go w czasie ekspozycji. Sterowce wytwarza się z nylonu powlekanego, PCV oraz poliuretanu, który wykorzystywany jest również do produkcji balonów foliowych. Dwupowłokowe modele składają się z dętki poliuretanowej napełnianej helem z buli i zewnętrznej, nylonowej części, która stanowi zabezpieczenie dętki.